Fot. Mateusz Czarnecki
Lechia Gdańsk może wkrótce przeprowadzić największy transfer sprzedażowy w historii PKO Ekstraklasy.
Według Mateusza Borka zainteresowanie Tomaszem Bobckiem wykazuje AS Monaco.
AS Monaco obserwuje napastnika Lechii. Kapitalny sezon Bobcka
Lechia Gdańsk może stracić jednego ze swoich najważniejszych zawodników już podczas najbliższego okna transferowego. Coraz większe zainteresowanie zagranicznych klubów wzbudza Tomas Bobcek, który rozgrywa znakomity sezon w barwach gdańskiego zespołu.
Sensacyjne informacje w tej sprawie ujawnił Mateusz Borek w programie „Moc Futbolu” na Kanale Sportowym. Według dziennikarza jednym z klubów zainteresowanych napastnikiem jest AS Monaco, czyli uczestnik Ligi Mistrzów.
– Słyszę o kwocie 12 milionów euro i AS Monaco. Gdzieś tam przymierzają tego chłopaka, obserwują – powiedział Borek.
Słowacki napastnik jest jednym z największych objawień obecnych rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. W 28 spotkaniach zdobył 17 bramek i zanotował sześć asyst. Takie liczby sprawiły, że Bobcek stał się jednym z głównych kandydatów do korony króla strzelców ligi, a jednocześnie przyciągnął uwagę zagranicznych skautów.