Pixabay
Tylko sezon trwała przygoda Tomasza Fornala z Ziraatem Bankasi Ankara. Choć już od dawna się o tym mówiło, to teraz turecki klub oficjalnie pożegnał reprezentanta Polski.
W czerwcu zeszłego roku Tomasz Fornal postanowił po raz pierwszy raz w karierze spróbować swoich sił za granicą. Wybór padł na Ziraat Bankasi Ankara, czyli jeden z tureckich potentatów. Przyjmujący wzbogacił się tam aż o cztery medale – mistrzostwo Turcji, Puchar Turcji, Superpuchar Turcji oraz brązowy medal Ligi Mistrzów. Cały swój pobyt w tym kraju zawodnik relacjonował w formie vlogów na swoim kanale YouTube. Teraz 28-latek będzie mógł nagrywać takie filmiki już z ojczyzny, ponieważ wraca grać do Polski.
– Chcielibyśmy podziękować Tomaszowi Fornalowi za jego cenny wkład w sukcesy, które wspólnie odnieśliśmy w trakcie jego sezonu w naszym klubie. Jesteśmy wdzięczni za jego poświęcenie, profesjonalizm i zaangażowanie w naszej czerwono-białej koszulce. Życzymy mu wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów w kolejnym rozdziale jego kariery – napisali mistrzowie Turcji.
Co dalej? Dużo źródeł mówi o tym, że już niebawem zawodnik przeniesie się do Aluronu CMC Warty Zawiercie.