Fot. Kai Taller / Arena Akcji
Linus Weber nie będzie już siatkarzem PGE Projektu Warszawa – taką informację za pośrednictwem social mediów podał klub.
To ewidentnie czas rozstań w warszawskim zespole. Kolejnym zawodnikiem po Jakubie Kochanowskim, który odchodzi ze stolicy, jest Linus Weber. Zawodnik pochodzący z Niemiec spędził lwią część swojej kariery właśnie w Projekcie – mowa tu o czterech sezonach. W trakcie tego czasu zdobył trzy brązowe medale i Puchar Challenge. Teraz pora na nowe wyzwania i to na nowym kontynencie.
Kierunek: Korea Południowa
Kierunki takie jak Japonia czy Korea Południowa stają się coraz popularniejsze dla zawodników z Europy. O ile liga japońska jest naprawdę silna, liga koreańska także aspiruje do takiego miana. Nic więc dziwnego, że reprezentant Niemiec zdecydował się na przejście do KB Insurance Stars. W zeszłym sezonie drużyna ta kończyła na czwartym miejscu zmagania w V-League a jeszcze wcześniej wywalczyła chociażby brązowe krążki.