/ARENA AKCJI
Martyna Grajber-Nowakowska oficjalnie dołącza do Budowlanych Łódź.
W zeszłym roku Martyna Grajber-Nowakowska zdecydowała się na drugą już zagraniczną przygodę. Po grze w latach 2022-23 we Włoszech tym razem wybór padł na Turcję. Przez ostatni sezon przywdziewała barwy Aydın Büyükşehir Belediyespor. Jak jednak sama zaznaczyła na swoich social mediach, tęsknota za rodziną i ojczyzną była naprawdę wielka. Dlatego też siatkarka zdecydowała się na powrót „do domu”.
Tam, gdzie wszystko się zaczęło
Wybór padł na klub, w którym rozpoczynała swoją seniorską karierę, czyli Budowlani Łódź. 31-latka grała tam w latach 2013-2018. Teraz po ośmiu latach znowu założy koszulkę łódzkiego klubu, który w ostatnim sezonie zdobył swoje pierwsze mistrzostwo Polski.
Alicja Grabka, Paulinę Damaske, Bruna Honorio, Aleksandra Wenerska, Agata Milewska i Katarzyna Drużkowska – te zawodniczki opuściły już Łódź. Grajber-Nowakowska dołącza do Katarzyny Wenerskiej, która także niedawno zasiliła szeregi Budowlanych.